hostessa na różowym tle

Agencja hostess: która jest najlepsza? Jak wybrać?

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz profesjonalnych hostess i sprawdzonej agencji, ale nie wiesz, czym kierować się podczas wyboru? Poniżej prezentujemy kilka cennych wskazówek, które ułatwią Ci wytypować odpowiednią agencję hostess. Nasze porady pomogą Ci uniknąć późniejszych przykrych rozczarowań. Pamiętaj, żeby nie kierować się wyłącznie ofertą najbardziej atrakcyjną pod względem finansowym. Tania usługa to bardzo często kiepska usługa…

Agencja hostess i jej strona internetowa

To najprostszy, a zarazem jeden z najefektywniejszych sposobów, aby zweryfikować firmę. Zadbana i w miarę na bieżąco aktualizowana strona internetowa jest wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Doświadczona agencja hostess ma czym się pochwalić, więc w pierwszej kolejności zwróć uwagę, czy jesteś w stanie znaleźć informacje takie jak:

  • fotorelacje z przeprowadzonych realizacji
  • lista klientów (agencja hostess z wieloletnim stażem z pewnością będzie chciała ujawnić prestiżowe firmy, z którymi udało jej się nawiązać współpracę)
  • portfolio hostess/modelek

Na podstawie tych danych jesteś w stanie określić, czy dana agencja posiada doświadczenie w obsłudze eventów. Co warto jeszcze sprawdzić , aby ograniczyć ryzyko do niezbędnego minimum?

Agencja hostess i jej social media

Profil sprawnie działającej agencji hostess powinien „tętnić życiem”. Jeśli ostatni post został wstawiony kilkanaście miesięcy temu, to powinna Ci się zapalić czerwona, ostrzegawcza lampka. Każdy przecież chce się chwalić fajnymi realizacjami! Powinieneś zatem sprawdzić profil społecznościowy danej agencji na Facebooku lub Instagramie. Fotorelacje z eventów to coś, co niewątpliwie powinno się tam znaleźć.

Hostessa na schodach

Warto również zwrócić uwagę na popularność profilu (liczbę like-ów) oraz zamieszczone na nim opinie. To z pewnością dwa czynniki, które mocno wpływają na wiarygodność danej agencji. Staraj się unikać nowo otwartych „firm krzaków” – nowo powstałe agencje hostess przeważnie nie są zbyt popularne w social mediach. Staraj się wybierać te, które mają sporą rozpoznawalność i niewielki odsetek negatywnych recenzji. Omijaj szerokim łukiem te agencje, które w żaden sposób nie są obecne w mediach społecznościowych.

Sprawdź u źródła

Zadzwoń na podany na stronie internetowej numer telefonu lub skontaktuj się za pomocą poczty elektronicznej. Szybka i konkretna odpowiedź – tego właśnie powinieneś oczekiwać od profesjonalnej agencji hostess. Osoba, która „siedzi w branży” odpowie na Twoje wszelkie zapytania sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Legalnie i transparentnie działająca agencja przygotuje dla Ciebie umowę zlecenia usługi oraz wystawi fakturę po zrealizowaniu przedsięwzięcia. Prężnie działająca agencja powinna wyróżniać się również szeroką bazą osób. Jeśli planujesz zorganizować event w stolicy Polski, to powinieneś otrzymać propozycję hostessy z Warszawy, a nie na przykład hostessy z Poznania.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okazały się dla Ciebie pomocne i Twój wybór odpowiedniej agencji hostess będzie bardziej przemyślany i świadomy. Pamiętaj, żeby nie robić tego na „chybił trafił” i nie kierować przy wyborze wyłącznie najtańszą ofertą. Nieodpowiednio dobrany personel może sprawić, że Twój wymarzony event legnie w gruzach. Odpowiednio wyselekcjonowane i sprawdzone hostessy oszczędzą Ci stresu podczas samego wydarzenia.

Scroll to Top
Call Now Button