Hostessy Gdańsk - Agencja Alternativa

NASZA AGENCJA WYNAJMUJE NAJLEPSZE HOSTESSY Z TRÓJMIASTA- GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT. NA TERENIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DZIAŁAMY NIEPRZERWANIE OD 2013 ROKU. NASZE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE RÓŻNEGO RODZAJU EVENTÓW POZWALA NAM ŚWIADCZYĆ USŁUGI Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.

Najlepsze hostessy na eventy w Gdańsku

Nasza agencja dysponuje szeroką bazą, w której znajduje się kilka tysięcy hostess i modelek, które można wynająć do obsługi eventów. Mogą to być targi branżowe, gale, konferencje lub imprezy plenerowe. Hostessy to nieoceniona pomoc wizerunkowa. Nie tylko przyciągają wzrok, ale ich obecność pozytywnie wpływa na zainteresowane danym produktem czy usługą. Współpracujemy tylko z doświadczonymi osobami, które uczestniczyły wiele razy w różnego rodzaju wydarzeniach. Gdańsk to jedno z najistotniejszych miejsc naszej działalności, dlatego też współpracujemy tu z szerokim gronem sprawdzonych hostess. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi kilkuset eventów w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Kielce czy Poznań. Agencja hostess Alternativa to profesjonalny i zaangażowany personel, potrafiący odnaleźć się w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji. Nasze hostessy i modelki są nie tylko urodziwe, ale przede wszystkim pracowite i kontaktowe.

Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) to pole naszego działania

Udział hostess w danym wydarzeniu pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Do ich przykładowych zadań należą: rozdawanie ulotek i gadżetów, zapraszanie do stoiska, informowanie o działalności firmy, dbanie o porządek, serwowanie napojów i przekąsek. Wśród naszych klientów są firmy krajowe, jak i zagraniczne. Nasze hostessy i modelki z zaangażowaniem i uśmiechem pomagają w budowaniu dobrego wizerunku firmy. W Poznaniu, Warszawie czy Gdańsku obsłużyliśmy setki niezapomnianych eventów. A więc, jeśli modelki lub hostessy, i jeśli Gdańsk lub okolice – to wybór może być tylko jeden.

Hostessy Gdańsk Gdynia

 

Agencja hostess z wieloletnim doświadczeniem

Jeśli planujesz wziąć udział w targach, zorganizować konferencję lub wypromować swój produkt, to z pewnością świetnie trafiłeś! Współpracujemy zarówno z dużymi polskimi firmami, jak i z takimi o lokalnym zasięgu. Mamy za sobą także wiele realizacji dla zagranicznych klientów. Hostessy to coś więcej niż wyłącznie piękno i wdzięk – to przede wszystkim rzeczywiste działania, które wpływają na pozytywny wizerunek firmy i pomagają w pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych. Trójmiasto to obszar, który najintensywniej tętni życiem latem i to właśnie wtedy realizujemy tam najwięcej akcji. Wśród naszych klientów są firmy z branży telekomunikacyjnej, spożywczej, motoryzacyjnej czy energetycznej.


DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NASZEJ AGENCJI HOSTESS!

Współpracowaliśmy między innymi z:

Scroll to Top
Call Now Button