Hostessy w Warszawie obsługują każdego dnia wiele rozmaitych wydarzeń. Nasza agencja hostess z Warszawy zatrudnia wyłącznie doświadczone i profesjonalne hostessy oraz modelki. Kładziemy nacisk na dobór odpowiedniego zespołu, gdyż mamy świadomość, że to właśnie on jest wizytówką klienta.

Najlepsze hostessy i modelki Warszawa — Agencja Alternativa

 Targi, gale, pokazy mody i imprezy plenerowe bez wątpienia nie mogą odbyć się bez udziału pięknych hostess i modelek. Warszawa jest miastem, w którym działania naszej agencji są wyjątkowo intensywne. W zależności od tego, jakiej hostessy szukają nasi Klienci, możemy zaproponować wynajem osób o różnym kolorze skóry, włosów i oczu, a także modelki, które mają nieskazitelnie jasną skórę lub takie, które całą jej powierzchnię pokryły niesamowitymi tatuażami. Dbamy o to, by były one nie tylko piękne i wyjątkowe, lecz również komunikatywne, z poczuciem humoru i wysoką inteligencją. Nasze hostessy i promotorzy to zespół cechujący się wieloma przydatnymi umiejętnościami, dlatego też większość z nich zna przynajmniej jeden język obcy. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi koncernami i mniejszymi firmami z miasta Warszawa, oferując wynajem hostess na wszelkiego rodzaju eventy. Zdobyte w trakcie setek imprez doświadczenie jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Hostessy i modelki na eventy w mieście Warszawa

Hostessy Warszawa

Współpracujące z nami hostessy cechują się wysoką kulturą osobistą i z zaangażowaniem wykonują powierzone im obowiązki. Nasze wyjątkowe i piękne hostessy bardzo często obsługują targi w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kielce czy Katowice. Zatrudniając hostessy i modelki z Agencji Alternativa, wybierasz osoby pracowite, sympatyczne i komunikatywne, które przyciągną klientów i zwiększą zainteresowanie danym produktem. Warszawa jest miastem, w którym każdego dnia odbywają się różnego rodzaju wydarzenia (imprezy firmowe, targi, gale, promocje, pokazy mody) z udziałem naszych modelek. Wynajem hostess to gwarancja zróżnicowanego wyboru z udostępnianej przez nas ogromnej bazy sprawdzonych osób. Znajdują się w niej kobiety i mężczyźni sprawdzeni podczas udziału w wielu eventach.

Doświadczona agencja hostess i modelek z Warszawy

Agencja hostess Warszawa od 213 roku

Agencja Alternativa to przede wszystkim nowoczesna i wyjątkowa agencja hostess i modelek z miasta Warszawa. Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy możliwość współpracy zarówno z hostessami o klasycznej urodzie, jak i tymi o bardziej alternatywnym wyglądzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze eventów w Polsce, jak i za granicą. Szeroka baza współpracujących z nami osób pozwala nam świadczyć usługi w każdym miejscu kraju. Kontrahenci doceniają nasze zaangażowanie i profesjonalizm, o czym świadczy fakt, że po pierwszym zleceniu stają się oni naszymi stałymi klientami. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Dbamy o to, by wynajem hostess z naszej agencji był przyjemnością. Mamy za sobą setki udanych realizacji, co z pewnością przekłada się na wysoki poziom naszych usług. 

Wynajem hostess na targi w Warszawie

Targi w Warszawie

W stolicy województwa mazowieckiego każdego roku odbywają się liczne targi branżowe. Na wszystkich tych wydarzeniach można spotkać zagranicznych wystawców oraz zwiedzających, dlatego tak istotnym jest by hostessy operowały w razie potrzeby przynajmniej jednym obcym językiem. Imprezy targowe to znakomity czas na zdobycie nowych intratnych kontaktów biznesowych, w czym niewątpliwie pomagają działania naszych hostess. Do obowiązków hostess na targach należą między innymi:

  • dystrybucja materiałów reklamowych
  • tłumaczenie rozmów
  • utrzymanie porządku na stoisku
  • obsługa kelnerska
  • funkcja wizerunkowa

Przez kilka lat działalności naszej agencji hostess mieliśmy przyjemność wziąć udział we wszystkich targach organizowanych w Warszawie (przede wszystkim Expo XXI, Global Expo) oraz w podwarszawskim Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo). Nasze hostessy brały udział w wydarzeniach takich jak: Automaticon, Expo Sweet, Stacja Paliw, Beauty Forum, FIWE, Rema Days, Audio Show i wielu innych odbywających się w mieście Warszawa.