Hostessy Warszawa — Agencja hostess Alternativa

Hostessy w Warszawie obsługują każdego dnia wiele rozmaitych wydarzeń. Nasza agencja hostess i modelek z Warszawy zatrudnia wyłącznie doświadczone i profesjonalne hostessy oraz modelki. Kładziemy nacisk na dobór odpowiedniego zespołu, gdyż mamy świadomość, że to właśnie on jest wizytówką klienta. Targi, gale, pokazy mody i imprezy plenerowe bez wątpienia nie mogą odbyć się bez udziału pięknych hostess i modelek. Warszawa jest miastem, w którym działania naszej agencji są wyjątkowo intensywne. W zależności od tego, jakiej hostessy szukają nasi Klienci, możemy zaproponować wynajem modelek i hostów o różnym kolorze skóry, włosów i oczu, a także modelki, które mają nieskazitelnie jasną skórę lub takie, które całą jej powierzchnię pokryły niesamowitymi tatuażami. Dbamy o to, by były one nie tylko piękne i wyjątkowe, lecz również komunikatywne, z poczuciem humoru i wysoką inteligencją. Nasze hostessy i promotorzy to zespół cechujący się wieloma przydatnymi umiejętnościami, dlatego też większość z nich zna przynajmniej jeden język obcy. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi koncernami i mniejszymi firmami z miasta Warszawa, oferując wynajem hostess na wszelkiego rodzaju eventy. Zdobyte w trakcie setek imprez doświadczenie jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół obsługuje klientów na terenie całego województwa mazowieckiego. Celem naszej agencji hostess jest przede wszystkim wsparcie i pomoc w wypromowaniu Państwa usługi i produktu. Do każdego klienta podchodzimy indywidulanie – współpracują z nami firmy reprezentujące różne branże. Jeśli chcesz zatem dotrzeć do możliwie dużej rzeszy klientów, to agencja hostess Alternativa jest świetnym wyborem.

 

Hostessy i modelki na eventy w mieście Warszawa

Hostessy Warszawa

Współpracujące z nami hostessy cechują się wysoką kulturą osobistą i z zaangażowaniem wykonują powierzone im obowiązki. Nasze wyjątkowe i piękne hostessy bardzo często obsługują targi w Warszawie.  Zatrudniając hostessy i modelki z Agencji Alternativa, wybierasz osoby pracowite, sympatyczne i komunikatywne, które przyciągną klientów i zwiększą zainteresowanie danym produktem. Warszawa jest miastem, w którym każdego dnia odbywają się różnego rodzaju wydarzenia (imprezy firmowe, targi, gale, akcje promocyjne, pokazy mody) z udziałem naszych modelek. Modelki i modele to gwarancja zróżnicowanego wyboru z udostępnianej przez nas ogromnej bazy rzetelnych osób. Znajdują się w niej kobiety i mężczyźni sprawdzeni podczas udziału w wielu eventach. Chociaż siedziba agencji hostess Alternativa mieści się na terenie miasta Warszawa, to rzeczywistym obszarem naszej działalności jest cała Polska. Posiadamy setki zadowolonych klientów i doświadczenie zdobyte w trakcie setek realizacji.

Doświadczona agencja hostess Warszawa

Agencja hostess Warszawa od 213 roku

Agencja Alternativa to przede wszystkim nowoczesna i wyjątkowa agencja hostess i modelek z miasta Warszawa. Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy możliwość współpracy zarówno z hostessami o klasycznej urodzie, jak i tymi o bardziej alternatywnym wyglądzie. Zdobyliśmy liczne doświadczenia w obsłudze eventów w Polsce, jak i za granicą. Szeroka baza współpracujących z nami modelek i hostów pozwala nam świadczyć usługi w każdym miejscu kraju. Kontrahenci doceniają nasze zaangażowanie i profesjonalizm, o czym świadczy fakt, że po pierwszym zleceniu stają się oni naszymi stałymi klientami. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Dbamy o to, by wynajem hostess z naszej agencji był przyjemnością. Mamy za sobą setki udanych realizacji, co z pewnością przekłada się na wysoki poziom naszych usług. Korzystając z naszej agencji hostess może mieć pewność, że wybierasz zespół profesjonalnych osób.

Hostessa – możliwości pracy w stolicy

Hostessa Warszawa
Hostessa z Warszawy posiada mnogie oferty pracy, może liczyć na współpracę i nowe zlecenie właściwie każdego dnia. W centrum Polski odbywa się mnóstwo akcji promocyjnych i różnorodnych eventów. Niektóre nieskomplikowane zadania nie wymagają właściwie żadnego doświadczenia. Praca z klientem na konferencji lub podczas targów, pokazów mody wymaga już posiadania pewnych umiejętności. Agencja hostess i hostów Alternativa stara się dopasować osoby pod konkretne wymagania klienta. Do promocji na terenie Warszawy dobieramy najbardziej dopasowane do Państwa usługi dziewczyny.

 

Wynajem hostess na targi, konferencje w Warszawie

Targi w Warszawie

W stolicy województwa mazowieckiego każdego roku odbywają się liczne targi branżowe. Na wszystkich tych wydarzeniach można spotkać zagranicznych wystawców oraz zwiedzających, dlatego tak istotnym jest by hostessy operowały w razie potrzeby przynajmniej jednym obcym językiem. Pracę naszego zespołu doceniają rzesze klientów. Wydarzenia targowe to znakomity czas na zdobycie nowych intratnych kontaktów biznesowych, w czym niewątpliwie pomagają działania naszych hostess. Do obowiązków hostess na targach w Warszawie należą między innymi:

 • dystrybucja materiałów reklamowych
 • tłumaczenie rozmów
 • utrzymanie porządku na stoisku
 • obsługa kelnerska
 • funkcja wizerunkowa

Zadania, które realizuje nasza agencja hostess mają na celu szeroką rozumianą promocję firmy. Przez kilka lat działalności naszej agencji hostess mieliśmy przyjemność wziąć udział we wszystkich targach organizowanych w Warszawie (przede wszystkim Expo XXI, Global Expo) oraz w podwarszawskim Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo). Nasze hostessy brały udział w wydarzeniach takich jak: Automaticon, Expo Sweet, Stacja Paliw, Beauty Forum, FIWE, Rema Days, Audio Show i wielu innych odbywających się w mieście Warszawa. Agencja hostess i hostów Alternativa z Warszawy to osoby doświadczone w pracy podczas rozmaitych eventów. Jeśli szukasz więc dziewczyny na stanowisku promotorki, to oferujemy sprawdzony personel do akcji promocyjnych na terenie całego kraju. Dzięki temu podczas targów i konferencji pozyskasz dla Twojej firmy nowe kontakty biznesowe. Jeśli chcesz zatem dotrzeć do możliwie dużej rzeszy klientów, to agencja hostess Alternativa jest świetnym wyborem. Sprawdź nasze dziewczyny podczas swojego eventu.

Szybka i bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami już dziś dziś i zarezerwuj najlepsze
hostessy w Warszawie na swoje wydarzenie!

Hostessy Warszawa - FAQ:

Wszystkie nasze hostessy w Warszawie przechodzą precyzyjny proces rekrutacji, aby zapewnić możliwie najwyższy poziom usług. Posiadają one nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również są komunikatywne, profesjonalne i mają pozytywne nastawienie, co jest niezwykle istotne podczas pracy z klientami.

 • dystrybucja materiałów reklamowych,
 • obsługa stoiska i dbanie o czystość,
 • wsparcie w rozmowach z potencjalnymi klientami,
 • obsługa recepcji, sprawdzanie listy obecności,
 • pomoc kelnerska,
 • zapraszanie do odwiedzenia stoiska, skorzystania z usługi.

Zatrudnienie doświadczonych hostess na targi w Warszawie przyczynia się do zwiększenia prestiżu i atrakcyjności Twojego stoiska. Hostessy pomagają w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, efektywnej komunikacji z gośćmi oraz w promocji Twoich produktów i usług. Każdego roku obsługujemy liczne wydarzenia targowe w EXPO XXI oraz Ptak Warsaw Expo.

Aby zarezerwować hostessy w Warszawie, wystarczy skontaktować się z nami na adres biuro@alternativamodels.pl lub zadzwonić bezpośrednio do naszego biura 504-305-122. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni personel na Twoje wydarzenie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Posiadamy kilkadziesiąt pozytywnych opinii w Google:

Doskonała
Na podstawie 39 opinii
Jagoda Zgubińska
Jagoda Zgubińska
2023-10-06
Moje odczucia względem tej agencji są bardzo pozytywne. Szczegółowe informację dotyczące zlecenia są udzielane już na wstępie. Nie ma opcji, że pójdziesz w ciemno. Zostałam zapytana o moje odczucia w trakcie oraz po zleceniu co uważam za duży plus, gdyż zleceniodawca rzeczywiście interesuje się dobrem pracowników. Pieniążki są wysyłane bardzo szybko i co najważniejsze stawki są uczciwe. Bardzo polecam tę współpracę.
Hanna Andrzejczak
Hanna Andrzejczak
2023-10-03
Bardzo dobrze zorganizowana agencja, miło się pracowało, wypłata właściwie od razu po zleceniu. Na pewno chętnie podejmę z nimi jeszcze współpracę w przyszłości 🙂
Marek Burda
Marek Burda
2023-09-29
Hostessy Top!
Magdalena Kowalik
Magdalena Kowalik
2023-09-29
Najlepsza agencja hostess, wszystko przebiega zawsze profesjonalnie i w miłej atmosferze, a współpraca z panem Wojtkiem to sama przyjemność 🙂
Dominika Werpachowska
Dominika Werpachowska
2023-09-28
Profesjonalna i rzetelna agencja hostess, z którą wiele razy miałam przyjemność współpracować. Sprawny i miły kontakt z panem Wojtkiem, świetna atmosfera podczas realizacji zleceń i hostessy na najwyższym poziomie!
Magdalena Filosek
Magdalena Filosek
2023-09-26
Polecam wszystkim agencję hostess Alternativa. Bardzo dobra współpraca, pozytywne nastawienie, miła atmosfera, super kontakt i wszystko na czas 🙂
Agnieszka Pupin
Agnieszka Pupin
2023-09-26
Polecam jako pracodawcę- Agencja Hostess Alternativa. Współpraca i zatrudnienie hostessy przebiega bardzo szybko i bezproblemowo 🙂
Piotr Effler
Piotr Effler
2023-09-25
Bezstresowa współpraca. Zawsze hostessy punktualne i świetnie dobrane pod event
Weronika Nowak
Weronika Nowak
2023-09-25
Gorąco polecam tę agencję hostess. Miałam okazję z nimi współpracować i jestem bardzo zadowolona. Dbałość o najmniejsze szczegóły, natychmiastowy kontakt w przypadku pytań/wątpliwości i przede wszystkim dobre warunki pracy


DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NASZEJ AGENCJI HOSTESS W WARSZAWIE!

Współpracowaliśmy między innymi z:

Scroll to Top
Call Now Button