Hostessa mówiąca przez megafon

Zlecenia dla hostessy – w jakich miastach najwięcej?

To nasz subiektywny ranking miast, w których hostessy mogą pozyskać najwięcej zleceń. Agencja hostess Alternativa ranking TOP3 miejscowości stworzyła na podstawie liczby zatrudnionych hostess na przestrzeni lat 2014-2020. 

1. Warszawa – eldorado dla hostess

Hostessy w mieście Warszawa mogą liczyć na zdecydowanie największą liczbę potencjalnych zleceń. Każdego dnia odbywają się tu liczne eventy, w których niezbędna jest pomoc hostess. Są to samplingi, konferencje, gale, prezentacje produktów i wszelkiego innego rodzaju działanie o charakterze marketingowym. W Warszawie ma także miejsce największa liczba imprez targowych – hostessa na targach w skali roku może pojawić się nawet kilkadziesiąt razy. W stolicy Polski pracy w charakterze hostessy jest na tyle dużo, że śmiało można się z niej utrzymać  na w miarę przyzwoitym poziomie. Dziewczyny mogą też liczyć na stawkę godzinową wyższą, niż w pozostałych miastach. Z pewnością w najbliższym czasie Warszawa pozostanie #1!

hostessy w makijażu

2. Poznań – głównie hostessy na targi

Hostessy w mieście Poznań mogą pozyskać dla siebie wiele zleceń, lecz są tu głównie eventy organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Motor Show organizowane corocznie w Poznaniu to impreza targowa , podczas której hostessa może liczyć na naprawdę wysokie wynagrodzenie (sięgające nawet kilku tysięcy złotych za 3-4 dniowy event). Biorąc pod uwagę ogół wszystkich wydarzeń targowych w Polsce, Motor Show należą do tych, w trakcie których hostessa może liczyć na jedną z najwyższych gaż. Stawki oferowane za pracę w Poznaniu są porównywalne do tych w Warszawie. 

3. Kielce – głównie hostessy na targi

Hostessy w mieście Kielce, podobnie jak w Poznaniu mogę liczyć na sporo zleceń targowych. W szczycie sezonu targowego właściwie każdego tygodnia odbywa się tego typu event. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego mający miejsce każdego roku w Kielcach to impreza, podczas której hostessa może liczyć na najwyższe wynagrodzenie (biorąc pod uwagę inne imprezy targowe w tym mieście). Stawki godzinowe oferowane w Kielcach są przeważnie niższe, niż te w Poznaniu czy Warszawie. 

Scroll to Top
Call Now Button