Hostessy Kraków - Agencja Alternativa

CHCESZ WYNAJĄĆ SPRAWDZONE HOSTESSY NA SWÓJ EVENT W MIEŚCIE KRAKÓW? SZUKASZ PROFESJONALNEJ AGENCJI Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM? AGENCJA HOSTESS ALTERNATIVA TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Profesjonalne hostessy z miasta Kraków

Oferujemy wynajem najlepszych hostess w województwie małopolskim. Dysponujemy szeroką bazą miejscowych osób, które posiadają ogromne doświadczenie w obsłudze różnorakich akcji. Tak rozległa baza kobiet i mężczyzn z pewnością umożliwia dopasowanie odpowiedniego personelu pod konkretny event. W Katowicach wielokrotnie braliśmy udział w targach, galach czy konferencjach. Wszystkie te wydarzenia przebiegły pomyślnie dzięki obecności naszych wspaniałych i niezastąpionych hostess. Ich udział zawsze wpływa pozytywnie na realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego wydarzenia.

Doświadczenie w obsłudze eventów na terenie Krakowa

Stawiamy na współpracę wyłącznie z profesjonalnymi i doświadczonymi hostessami, dlatego że to właśnie ona są wizytówką klienta. Pozytywne opinie naszych kontrahentów sprawiają, że jeszcze bardziej przykładamy się do powierzonych nam obowiązków. Nasze urodziwe hostessy bardzo często obsługują targi w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kielce, Kraków czy Katowice. Zatrudniając modelki z Agencji Alternativa z pewnością wybierasz osoby zaangażowane i inteligentne, które swym uśmiechem i pozytywnym usposobieniem przyciągają uwagę osób biorących udział w danym evencie. Kraków jest wielkim  miastem, dlatego prawie każdego dnia odbywają się tu wydarzenia z udziałem naszych modelek. W przeciwieństwie do wielu innych agencji, nasza posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze akcji na terenie całego kraju.

Hostessy Kraków

 

Agencja hostess inna niż wszystkie w Krakowie…

Agencja Alternativa to jedna z najlepszych agencji hostess i modelek działających na terenie Krakowa i okolic. Wyróżniamy się tym, że jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy możliwość współpracy zarówno z hostessami o klasycznej urodzie, jak i tymi o bardziej ekscentrycznym wyglądzie. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi koncernami, jak i rodzinnymi firmami o mniejszym zasięgu. Do wszelakich powierzonych nam zadań podchodzimy z należytą dbałością, co pozwala nam nieustannie zdobywać następnych kontrahentów. Uznanie naszych klientów to najlepsza nagroda, jaką możemy otrzymać w zamian za naszą ciężką pracę. Każde zlecenie i każdego klienta traktujemy wyjątkowo, w związku z czym staramy się idealnie dopasować personel pod dane wydarzenie.


DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NASZEJ AGENCJI HOSTESS!

Współpracowaliśmy między innymi z:

Scroll to Top
Call Now Button