Hostessa na czarnym tle z piłkami

Hostessy na imprezach sportowych

Hostessy na imprezach sportowych to absolutna normalność, a wręcz obowiązek. Obecność pięknych dziewczyn przyciąga wzrok kibiców, a także nadaje wydarzeniu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Hostessy podczas takich eventów wspierają promocję produktów lub usług, a także pomagają w zwycięstwie danej drużynie. 

Na jakich imprezach sportowych można spotkać hostessy?

Hostessy można spotkać na różnych imprezach sportowych — najczęściej należą do nich między innymi:

  • gale MMA (KSW, FAME MMA, HIGH LEAGUE, Elite Fighters, FEN)
  • gale bokserskie
  • mecze piłki nożnej
  • mecze koszykówki
  • mecze żużlowe
  • wyścigi samochodowe
  • skoki narciarskie
  • igrzyska olimpijskie

Urodziwe dziewczyny są obecne właściwie podczas wszystkich rozgrywek sportowych. Istnieją nieliczne dyscypliny, których nie uświetnia obecność hostess. Atrakcyjne promotorki są obecne na eventach o zasięgu ogólnoświatowym, ogólnokrajowym, jak i lokalnym. 

Hostessa na boisku do siatkówki

Co należy do obowiązków hostess podczas wydarzeń sportowych?

Najczęstszym zadaniem hostess na imprezach masowych jest sampling, czyli rozdawanie darmowych próbek produktów i gadżetów reklamowych. Często też obsługują strefę sponsora, gdzie witają gości, pilnują porządku oraz przeprowadzają animacje. Podczas eventów sportowych o szerokim zakresie hostessy kierują ruchem oraz wskazują drogę do konkretnych sektorów.  Ponadto sprawdzają listę gości i wpuszczają do zamkniętych pomieszczeń VIP-owskich. Innym zadaniem jest funkcja stricte wizerunkowa – pozują do zdjęć i stanowią ozdobę danej imprezy. W przypadku sportów walki pełnią funkcję „ring girls”, a w wyścigach samochodowych „grid girls”.

Zalety zatrudnienia hostess na imprezach sportowych

Zatrudnienie hostess na imprezach sportowych niesie za sobą liczne korzyści. To po prostu inwestycja, którą warto podjąć! Ich obecność pozytywnie wpływa na odbiór danego wydarzenia, a także dodaje mu renomy i prestiżu. Jest to idealna forma promocji produktów lub usług. Podczas imprez sportowych panuje charakterystyczny klimat, który idealnie dopełnia obecność hostess. Agencja hostess Alternativa miała przyjemność wziąć udział w tego typu wydarzeniach na ternie całej Polski. Obsługiwaliśmy mecze piłki nożnej, zawody MMA czy rajdy samochodowe. 

Scroll to Top
Call Now Button