Hostessy

Hostessy na targi motoryzacyjne

Hostessy na targach motoryzacyjnych są nieodłącznym elementem. Tego typu imprezy to jedne z najbardziej prestiżowych i istotnych wydarzeń targowych, o których mówi się przez długi czas. Piękne auta w towarzystwie pięknych kobiet prezentują się bowiem naprawdę wspaniale. Seksowne hostessy i wspaniałe, lśniące samochody to połączenie idealne, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden mężczyzna.

Hostessy samochodowe na targach w Polsce i na świecie

Któż z nas nie słyszał o targach samochodowych w Genewie? Bez wątpienia jest to największe tego typu wydarzenie na świecie, które szerokim echem odbija się we wszystkich mediach. Targi motoryzacyjne w Genewie mają olbrzymią tradycję, gdyż odbywają się już od przeszło stu lat (po raz pierwszy miały miejsce w 1905 roku). Międzynarodowy Salon Samochodowy w tym szwajcarskim mieście znany jest na pewno każdemu entuzjaście motoryzacji. To właśnie tam każdego roku mają miejsce premiery najbardziej luksusowych marek aut na świecie. Prezentacji aut towarzyszą seksowne hostessy samochodowe, które swoim wdziękiem i urodą dodają blasku całemu otoczeniu. Jeśli chodzi o Polskę, to targi Motor Show w Poznaniu są największym wydarzeniem o tym charakterze. W stolicy Wielkopolski co roku zbierają się tysiące odwiedzających, którzy pragną zobaczyć na żywo wspaniałe auta wielu światowych marek. Jeśli chodzi o piękne dziewczyny na naszym rodzimym podwórku, to najczęściej można spotkać tam hostessy z Poznania. Drugą największą tego typu imprezą jest Warsaw Motor Show, gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata. Agencja hostess Alternativa co roku wynajmuje hostessy na targi w obu tych lokalizacjach. Jeśli chcecie więc ujrzeć nasze piękne dziewczyny, to zapraszamy do Międzynarodowych Targów Poznańskich lub do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

Hostessy na targach samochodowych Motor Show w Poznaniu

Czym zajmują się hostessy samochodowe?

Hostessy samochodowe pełnią głównie funkcję stricte wizerunkową. Swoją urodą przyciągają uwagę i wzrok do aut, w których prezentacji uczestniczą. Ich obecność nadaje również prestiżu oraz wyjątkowego charakteru danemu stoisku. Oprócz tego mogą też zbierać kontakty od osób potencjalnie zainteresowanych kupnem danego auta. Hostessy są nieodzowną częścią każdych targów motoryzacyjnych. Niektóre środowiska przeciwstawiają się temu stanowi rzeczy, twierdząc że jest to przedmiotowe i seksistowskie traktowanie kobiet. Są to jednak na tyle marginalne głosy, że w najbliższych latach sytuacja ta na pewno nie ulegnie zmianie. Piękne hostessy i piękne auta to duet, który z pewnością nie powinien zostać rozdzielony. Agencja hostess Alternativa dba o to, by wszyscy nasi pracownicy byli traktowani z należytym szacunkiem, dlatego też jesteśmy zwolennikiem pozostawiania tradycyjnego, dotychczas obowiązującego modelu funkcjonowania targów samochodowych.

Scroll to Top
Call Now Button