Agencja hostess i modelek Alternativa z sukcesami działa na terenie całej Polski od 2013 roku. Obsługujemy imprezy w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Kielce, Gdańsk, Łódź, Wrocław czy Rzeszów.

Mamy za sobą setki pomyślnie zrealizowanych zleceń i tysiące zatrudnionych hostess oraz hostów. Współpracujemy na eventach z międzynarodowymi koncernami, jak i mniejszymi firmami o lokalnym zasięgu- do wszystkich zleceń podchodzimy z jednakową starannością i zaangażowaniem. Przykładamy się do każdego powierzonego nam zadania, dzięki czemu mamy całe mnóstwo tzw. „stałych klientów”, którzy nam ufają i wiedzą, że zawsze dostają usługę na równie wysokim poziomie. Nasi klienci działają we wszelkich możliwych branżach: motoryzacyjnej, energetycznej, finansowej, telekomunikacyjnej, spożywczej czy budowlanej. Skutecznie realizujemy cele marketingowe, które wyznaczają nasi klienci. Kluczem do sukcesu jest profesjonalizm oraz komunikatywność zatrudnianych przez nas osób.

Poszukują Państwo hostess do obsługi eventu?- nasza agencja hostess to doskonały wybór!

Obsługujemy targi, bankiety, gale, premiery filmowe, degustacje sklepowe oraz imprezy firmowe/plenerowe. Hostessy to podniesienie prestiżu i atrakcyjności stoiska, ale przede wszystkim realne działania wpływające na pozyskanie większej liczby klientów:
– dystrybucja materiałów reklamowych/zapraszanie klientów na stoisko
– informowanie o działalności firmy
– utrzymanie porządku/przygotowanie poczęstunku dla gości

Nasza agencja hostess to wyłącznie doświadczone i profesjonalnie podchodzące do powierzonych zadań osoby.

Nie zatrudniamy przypadkowych dziewczyn. Starannie dobieramy personel pod indywidualne zapotrzebowanie każdego klienta. Współpracujemy z osobami o wysokiej kulturze osobistej, nienagannej prezencji i szczerym uśmiechu. Przy wyborze hostess kierujemy się również wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi (komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych kontaktów). Ważnym czynnikiem jest często znajomość odpowiedniego języka obcego, dzięki czemu realizujemy zadania również dla klientów zagranicznych. Agencje hostess i modelek takie jak nasze posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze oficjalnych bankietów, jak i kameralnych imprez w miastach takich jak: Warszawa, Kielce czy Poznań. Mamy za sobą również krajowe realizacje w mniejszych miejscowościach, jak  i zagraniczne (np. oddanie do użytku nowego stoku narciarskiego w Austrii, czy Targi w Niemczech).