Agencja hostess i modelek Alternativa działa na terenie całego województwa wielkopolskiego, głównie w mieście Poznań.

Bierzemy udział we wszystkich większych imprezach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Współpracujemy z firmami z branży budowlanej, motoryzacyjnej czy spożywczej. W stolicy Wielkopolski nasze hostessy brały udział w targach takich jak: Motor Show, Budma, Polagra czy Drema. Mamy za sobą realizacje dla potentatów danych branż, jak również dla mniejszych firm o bardziej lokalnym zasięgu. Wszystkie zadania wykonujemy z należytą dbałością i robimy wszystko co w naszej mocy, by klient wrócił do nas podczas kolejnego eventu. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu takich „stałych klientów” mamy setki, a z roku na rok ich liczba prężnie rośnie. Firmy, z którymi współpracujemy doceniają nasze profesjonalne działanie i miłą obsługę.

Poznań- tutaj nasza Agencja hostess posiada wyjątkowo szeroką bazę osób.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i zaangażowanymi dziewczynami, które swoje zadania wykonują z należytą sumiennością i starannością. Dzięki swojej urodzie są w stanie przyciągnąć uwagę  gości odwiedzających dane wydarzenie- atrakcyjny wygląd hostess skupia uwagę potencjalnych klientów, co zwiększa znacząco szansę na nawiązanie nowych biznesowych kontaktów. Jednak hostessa to nie tylko piękny wygląd, wdzięk i piękny uśmiech! To przede wszystkim realne działania, które przyczyniają się do odniesienia sukcesu na targach: pomoc przy obsłudze stoiska, zapraszanie do zapoznania się z ofertą, dystrybucja materiałów reklamowych. Wiele z naszych hostess zna języki obce, dzięki czemu mogą wcielić się również w rolę tłumaczki- pomaga to w zdobyciu nowych, zagranicznych kontaktów.

Nasza Agencja hostess operuje na terenie całego kraju, a Poznań to jedno z miast w którym jesteśmy stale obecni na wszelkiego rodzaju eventach.

Nie zamykamy się wyłącznie na same targi- uczestniczmy również w bankietach, galach, imprezach firmowych, premierach produktu czy akcjach promocyjnych produktu/usługi. Do każdego wydarzenia i klienta podchodzimy indywidualnie- wieloletnia działalność na rynku  pokazała nam, że jest to klucz do odniesienia sukcesu i do utrzymania dobrych relacji z klientami.